Zdalne szkolenia bhp na wszystkich poziomachSzkolenia BHP dla firm

Prowadzisz firmę i zatrudniasz w niej pracowników? Jeśli tak - Twoim obowiązkiem jako pracodawcy jest przestrzegać zasad Kodeksu pracy - w tym przepisów dotyczących BHP. Dowiedz się, o czym musisz pamiętać i w czym możemy Ci pomóc.

Szkolenia bhp dla firm - zaufaj specjalistom!

Firma BHP Adler proponuje Ci nowatorską metodę prowadzenia szkoleń bhp - szkolenia bhp online lub szkolenia bhp telefoniczne. Jest to sposób na efektywne przeprowadzenie szkolenia, z jednoczesnym pełnym przestrzeganiem zasad wynikających z epidemii koronawirusa. Metoda ta jest niezwykle ceniona również ze względu na elastyczność czasu, w którym przeprowadzane będzie szkolenie, a także ze względu na wygodę tej formy.

Jesteśmy firmą działającą od wielu lat na rynku. Pozwoliło nam to zdobyć cenne doświadczenie, które wykorzystywane jest przez nas w codziennej pracy w wielu dziedzinach.

Naszym klientom oferujemy szkolenia między innymi z zakresu:

Doświadczenie i wykształcenie naszego zespołu pozwala na dostosowanie naszej oferty do firm działających w wielu branżach. Między innymi: gastronomicznej, budowlanej, projektowej, outsourcingu sprzedaży i marketingu, motoryzacyjnej, medycznej (w tym szkolenia dla salonów kosmetycznych), produkcyjnej (w tym przy produkcji w warunkach kontaktu ze szkodliwymi, toksycznymi substancjami).

Szkolenia bhp dla pracowników - obowiązki pracodawcy

Bez względu na ilość osób, które zatrudnia Twoja firma oraz, w jakiej branży działa, jako pracodawca musisz stosować się do obowiązujących przepisów. To właśnie pracodawca ponosi odpowiedzialność za kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie, nawet jeśli zadanie to zlecił komuś innemu. W tej dziedzinie jedną z podstawowych czynności spoczywających w Twoim obowiązku jest organizacja szkoleń bhp dla pracowników.

Obowiązkowe szkolenia bhp to:

Szkolenie wstępne, które wymagane jest w przypadku zatrudnienia nowego pracownika (pozwalają wprowadzić go w tematykę zasad bhp). Obejmuje ono szkolenie ogólne, które nazywane jest “instruktażem ogólnym”, a także szkolenie wstępne na stanowisku pracy - “instruktaż stanowiskowy”. Szkolenie to jest obowiązkowe zarówno dla: nowo zatrudnionych pracowników na umowę o pracę, pracowników zatrudnianych na podstawie umowy zlecenie, studentów mających odbyć praktyki w danym zakładzie, a także uczniów szkół zawodowych zatrudnianych w celu praktycznej nauki zawodu

Szkolenia okresowe - pierwsze szkolenie okresowe po szkoleniu wstępnym odbywa się po 6 lub 12 miesiącach. Częstotliwość wykonywania kolejnych szkoleń zależna jest od rodzaju wykonywanej pracy - przykładowo w przypadku pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych jest to nie rzadziej niż raz na 3 lata, a w przypadku stanowisk, na których występują szczególnie niebezpieczne zagrożenia dla zdrowia bądź bezpieczeństwa - co najmniej raz w roku.

Podsumowanie - dlaczego warto wybrać firmę BHP Adler? - szkolenia bhp dla firm

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą - odpowiemy  na wszystkie pytania i wątpliwości - firma BHP Adler.

 

Proponujemy państwu nowatorską metodę prowadzenia szkoleń bhp przy pomocy telefonu lub telkonferencji

Metoda ta ze wzgledu na bardzo elastyczny czas prowadzenia szkolenia jest ceniona głównie przez pracodawców zatrudniających pracowników mobilnych lub pracujących w systemie home office

Ze wzgledu na bezpośredni kontakt prowadzącego z pracownikiem nadaje się również do szkoleń wstępnych.

Dzięki indywidualnie przeprowadzonej rozmowie jest o wiele bardziej efektywna niż szkolenie w grupie i całkowicie deklasuje szkolenia on- line

 

 « Powrót do strony głównej