Tworzenie dokumentów BHP(instrukcje, procedury, itp.)Tworzenie dokumentacji BHP Kraków

Obowiązki związane z formalnościami czy  papierologią są niewdzięczną stroną prowadzenia działalności, która spoczywa po stronie pracodawcy, ale należy do jego obowiązków. Bagatelizowanie i niedotrzymywanie formalności może prowadzić do poniesienia konsekwencji prawnych oraz przysporzyć problemów w trakcie robienia audytu.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, wszelkie formalności dotyczące tworzenia dokumentacji BHP w Krakowie, nie będą Twoją zmorą. W ramach naszej współpracy dostarczymy Ci wszystkich wymaganych dokumentów, potrzebnych do usystematyzowania i zobrazowania sytuacji oraz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie.

Spis dokumentów, których potrzebujesz przy tworzeniu dokumentacji BHP

Jako firma specjalizująca się w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy z wieloletnim doświadczeniem, poza prowadzeniem szkoleń z bezpieczeństwa i higieny pracy oraz szkoleń przeciwpożarowych zajmujemy się papierologią.  W trakcie współpracy z nami, dajemy Ci gwarancję dostarczenia starannie skomponowanej dokumentacji BHP, a dodatkowo jeśli masz jakieś pytania, nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

Podstawowe dokumenty, które dostaniesz współpracując z nami:

-          instrukcje bhp

-          rejestr zdarzeń potencjalnie wypadkowych

-          rejestr wypadków przy pracy

-          rejestr chorób zawodowych

-          zezwolenie na przeprowadzenie prac szczególnie niebezpiecznych

-          rejestr prac niebezpiecznych

-          procedury postępowania w razie zagrożeń

Prawidłowo stworzona dokumentacja

Dostarczona przez nas dokumentacja tworzona jest kompleksowo z zastosowaniem wszelkich procedur BHP oraz według najwyższych standardów. Cechuje ją zwięzłość, zrozumiałość i fundamentalność. Wszelkie dokumenty oznaczane są datą i według niej przechowywane, tak by w trakcie audytu czy kontroli pracodawca bez stresu potrafił odnaleźć wszystkie potrzebne dokumenty.

Procedury BHP Kraków

Procedury BHP są najprostszą i najczęściej wykorzystywaną formą udokumentowywania sposobów współdziałania poszczególnych elementów sytemu zarządzania BHP. Polegają one na uporządkowaniu i usystematyzowaniu planów realizacji działań z zakresu BHP, na podstawie  pewnego szablonu.

W skład treści procedur BHP wchodzą takie aspekty, jak:

-          cel procedury

-          zakres stosowania

-          dokumenty związane

-          zdefiniowanie pojęć użytych w formułowaniu procedury

-          skala i przedmiot odpowiedzialności

-          plan postępowania, szczegółowo przedstawiony słownie lub graficznie

-          akceptacja procedury

-          spis załączników

Tworzenie procedur BHP w Krakowie wymaga obszernej wiedzy i znajomości sposobów funkcjonowania elementów systemu zarządzania BHP, jeśli zależy Ci, aby wszystkie formalności w Twojej firmie były prowadzone na najwyższym poziomie, a sam nie do końca czujesz się gotowy na podjęcie takiej odpowiedzialności, nasi specjaliści chętnie zrobią to za Ciebie.

Jeśli chcesz uniknąć zmartwień przed audytem i zależy Ci szybkim, profesjonalnym i kompleksowym tworzeniu dokumentacji BHP to skontaktuj się z nami już dziś!

 

PAPIEROLOGIA - rzecz nielubiana ale konieczna, bez niej żaden audyt nie przebiegnie pomyślnie

W ramach obsługi otrzymujecie państwo od naszej firmy pakiet wszystkich potrzbnych dokuentów dokumentujących stan bhp w waszej fimie

i wiele innych , aktualnie potrzebnych w państwa firmie« Powrót do strony głównej