Opracowywanie wypadków przy pracy i w drodze do pracy



Postępowanie powypadkowe Kraków- BHP Adler

 

Wpadki to wydarzenia, które są dla nas nagłe, niespodziewane i zazwyczaj nieszczęśliwe. Mogą wydarzyć się zarówno w miejscu pracy, w drodze do niej i z powrotem lub w delegacji służbowej. W takich sytuacjach należy niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą działającą w obszarze postępowania powypadkowego w Krakowie. Świadczymy profesjonalne usługi, które skutecznie i szybko pomogą rozwiązać problem. 

Postępowanie powypadkowe przy pracy i w drodze do pracy 

Prowadzimy profesjonalne usługi postępowania powypadkowego na terenie Krakowa. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami działającymi na rynku od 15 lat. Jeśli podczas wykonywania pracy bądź w drodze do niej, spotkała Państwa przykra i nieszczęśliwa sytuacja należy natychmiast skontaktować się z nami. Wiemy, że wypadki zdarzają się naprawdę często, więc jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Działamy szybko i skutecznie wedle procedury postępowania powypadkowego, dlatego jeśli Twoja firma znajduje się w Krakowie nie czekaj i skontaktuj się z nami. 

Jeśli przyjeżdżając na miejsce okazuje się, że osoba poszkodowana wciąż jest nieprzytomna bądź sytuacja zagraża jej życiu, przejdź natychmiast do udzielania pierwszej pomocy. Na miejscu zdarzenia zawiadamiamy pogotowie oraz odpowiednie służby. Pamiętaj, że liczy się czas! Pracodawca zobowiązany jest podjąć kroki, które zabezpieczą miejsce pracy przed kolejnymi tego typu sytuacjami. Nasz zespół działający w obszarze postępowania powypadkowego w Krakowie jest zobowiązany trzymać się wszystkich procedur i terminowo wykonać zadanie.

Niezawodne usługi postępowania powypadkowego w Krakowie - BHP Adler

Mamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu pomocą z postępowaniem powypadkowym na terenie Krakowa. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy mają firmy w między innymi takich branżach, jak gastronomia, medyczna, budowlana, produkcyjna i wiele innych. Nieszczęścia przytrafiają się praktycznie na każdym kroku, dlatego warto być przygotowanym i zabezpieczonym poprzez zagwarantowanie sobie pomocy związanej z postępowaniem powypadkowym w obszarze Krakowa. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

 

Wypadki przy pracy, niestety się zdarzają!

Szanowni państwo jak już dojdzie do przykrej sytuacji wystarczy do nas zadzwonić a całą procedurą zajmiemy się od A do Z



« Powrót do strony głównej